ACAR AXON-8-230-5
Rozvodný panel, 19", 8x 230V, ČSN, přepěťová ochrana, kabel 5m, vč. montážních držáků do racku
K odeslání: > 10 ks
Kód: NETXTE3164 PN: AXON-8-230-5 Záruka: 24 měs.
www.hsk.com.pl
ACAR AXON-8-230-5 19" rozvodný panel 8x 230 V, zásuvky dle ČSN, přepěťová ochrana, vypínač 230 (10 A), 5 m přívod. Integrovaná indikace přítomnosti síťového napětí. Včetně odnímatelných montážních úchytů. ZÁKLADNÍ... více
Poslat známému
ACAR AXON-8-230-5
19" rozvodný panel 8x 230 V, zásuvky dle ČSN, přepěťová ochrana, vypínač 230 (10 A), 5 m přívod. Integrovaná indikace přítomnosti síťového napětí. Včetně odnímatelných montážních úchytů.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Vlastnosti:
Jmenovité napětí: 230 V
Kmitočet: 50 Hz
Jmenovitý proud: 10 A
Jistič: 1 automatický jistič se zpožděnou reakcí (10 A / 250 V)
Svodový proud: <0.5 mA
Doba zpoždění: <25 ns
Maximální trvalé napětí přepěťového systému: UC 250 V (50 Hz)
Ochranná úroveň UP přepěťového systému: 1,3 kV (L/N)
Jmenovitý vybíjecí proud iN: 2 kA (L/N) - 8/20 µs
Maximální svodový proud iMAX: 6,5 kA (L/N) - 8/20 µs
Přepěťové ochrana: ochranné kolíky spojené s ochranným vodičem (systeém 2P+Z)
Mechanické vlastnosti:
Materiál zásuvkového pole: samozhášecí plast
Počet síťových zásuvek: 8 zásuvek s ochranným kolíkem 10 A / 250 V
Délka kabelu: 5 m
Rozměry: 445 x 54 x 55 mm
Hmotnost: 0,48 kg
Barva :  černá
Rozměry :  445 × 54 × 55 mm