EPEVER DR1206-DDS
Regulátor, solární MPPT, 12/24V, 10A, vstup 60V
Po objednání za 2 týdny
Kód: SOPGWL0114 PN: DR1206-DDS Záruka: 26 měs.
Výrobce: EPEVER
 (EPEVER Technologies Europe B.V.)
Poortweg 4A, 2612 PA Delft, Nizozemsko
info@epever.com
www.epever.eu
EPEVER DR1206-DDS MPPT regulátor série DuoRacer je určen k nabíjení dvou baterií vhodný pro karavany, lodě atd. Napětí panelů až 60 V a maximálním nabíjecím proudem 10 A, baterie 12/24 V, FV max. 130/260 Wp. MPPT... více
Poslat známému
EPEVER DR1206-DDS
MPPT regulátor série DuoRacer je určen k nabíjení dvou baterií vhodný pro karavany, lodě atd. Napětí panelů až 60 V a maximálním nabíjecím proudem 10 A, baterie 12/24 V, FV max. 130/260 Wp.
Maximální nabíjecí výkon do baterie tohoto modelu je 10 A což odpovídá výkonu panelu 130 Wp pokud máte 12 V baterii, nebo 260 Wp pokud máte 24 V baterii. V případě že bude panel dávat vyšší výkon, pak ho regulátor pouze omezí na svůj nominální max. výkon. Výkon FV panelů nesmí být vyšší než 1,5násobek nominálního výkonu regulátoru – tedy 190 Wp resp. 390 Wp!
Solární panely můžete propojovat do série, jejich výstupní napětí na prázdno označováno jako Voc však nesmí nikdy překročit hodnotu napětí na prázdno Voc 60 V – překročení této hodnoty regulátor trvale poškodí (zde je nutno zohlednit to, že s klesající okolní teplotou roste napětí solárního panelu a hodnota Voc uvedená v parametrech solárního panelu je při 25 °C). Proto nedoporučujeme, aby hodnota uvedeného Voc překračovala 45 V)
Hlavní funkce:
- Pokročilý algoritmus řízení MPPT pro minimalizaci ztráty rychlosti a ztráty času MPP.
- Širší rozsah provozního napětí MPP pro zlepšení využití FV modulu.
- Funkce automatického řízení nabíjení a omezení nabíjecího proudu (BATT1).
- Digitální řízení obvodu adaptivního třístupňového nabíjecího režimu pro zvýšení životnosti BATT1.
- Typ BATT1 lze nastavit pomocí LED/LCD.
- Pokud po dlouhou dobu nedochází k nabíjení a FV pole má nízké napětí (FV<5V), regulátor přejde do režimu nízké spotřeby.
- 100% nabíjení a vybíjení v provozním teplotním rozsahu.
- Řídicí signál AES pro chladničku do auta.
- Standardní protokol Modbus a komunikační port RS485 (5 V, 200 mA).
Funkce vestavěného displeje:
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Jmenovitý nabíjecí výkon: 130 W (12 V) nebo 260 W (24 V)
Jmenovité napětí baterie 1: 12/24 V DC
Jmenovité napětí baterie 2: 12/24 V DC nebo auto
Rozsah vstupního napětí baterie: 8,5 až 32 V
Typ baterie: uzavřená (výchozí) / gelová / zaplavená / LiFePO4 / Li-NiCoMn / uživatelská
Jmenovitý nabíjecí proud: 10 A
Max. napětí FV otevřeného obvodu: 60 V (46 V při teplotě cca 25 °C)
Účinnost převodu: max. 97,4 %
Rozměry: 227,2 x 143 x 58,1 mm
Hmotnost: 0,8 kg
Aplikace pro Windows
Aplikace pro Android
Značka
Upřesnění typu :  Regulátor
Výrobce :  EPEVER
Technické detaily
Maximální výkon (W) :  260
Provozní teplota max. (°C) :  50
Provozní teplota min. (°C) :  -20
Technologie :  MPPT
Napájení
Jmenovité napětí (V) :  12/24
Max. vstupní napětí (V) :  60
Max. vstupní proud (A) :  10
Fyzické vlastnosti
Hmotnost (kg) :  0.8
Rozměry :  227,2 × 143 × 58,1 mm