XtendLan IRL94SH-90-230
IR světlo, 940nm, dosah 30m, 90°, příkon 39W, 230V (AC), venkovní, IP66, IK10
Po objednání za měsíc
Kód: NETXTE6550 PN: IRL94SH-90-230 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94SH-90-230 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, IK10, napájení 230 V AC, dosah 30 m, úhel 90°, příkon 37–39 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem, s přípravou... více
Poslat známému
XtendLan IRL94SH-90-230
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, IK10, napájení 230 V AC, dosah 30 m, úhel 90°, příkon 37–39 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 230 V AC (napájecí rozsah AC 85–265 V), příkon 37–39 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 30× LED 2 W (zátěž jen na 50 % svého maxima - pro dlouhou životnost)
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 90°
Dosah: 30 m
Spínání: automatické (den/noc přepínání), vestavěný světelný senzor
Provozní teplota: -40 až +50 °C
Chlazení: pasivní
Rozměr: 208 × 206 × 117 mm
Technické detaily
Napájení světla :  230V AC