XtendLan IRL94M24H-90-12
IR světlo, 940nm, dosah 25m, 90°, příkon 32W, 12V (DC), venkovní, IP66
K odeslání: 1 ks
Kód: NETXTE6561 PN: IRL94M24H-90-12 Záruka: 26 měs.
www.100mega.cz
XtendLan IRL94M24H-90-12 Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V (DC), dosah 25 m, úhel 90°, příkon 32 W. Vysoce svítivé LED, fanless (bez ventilátoru), hliníkový kryt s chladičem,... více
Poslat známému
XtendLan IRL94M24H-90-12
Infračervené světlo, venkovní, vodotěsné IP66, hliníková skříňka, napájení 12 V (DC), dosah 25 m, úhel 90°, příkon 32 W.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Napájení: 12 V DC (napájecí rozsah DC 12–24 V), příkon 32 W
Uchycení: držák na stěnu nebo strop
Složení: 24× IR LED
Vlnová délka: 940 nm
Úhel záření: 90°
Dosah: 25 m
Provozní teplota: -30 až +50 °C
Chlazení: pasivní
Rozměr: 261 × 202 × 90 mm
Hmotnost: 2,2 kg
Technické detaily
Napájení světla :  12V DC