Po objednání za 3 dny
Se stolním počítačem HP OmniStudio X 27 se bude váš pracovní den vyvíjet přesně podle představ. Spojuje v sobě praktickou konstrukci All-in-One, která integruje všechny PC komponenty do jednoho monitoru, s modulem umělé inteligence. Vzniká tak prostorově úsporné stolní PC, který umí vzít nejenom za kancelářskou rutinu, ale také zvyšuje pracovní efektivitu a šetří vám čas. S počítačem HP OmniStudio X 27 se můžete pustit do náročných úkolů, které vyžadují kreativní nápady a rychlé zpracování návrhů pomocí AI.

Umělá inteligence s vámi spolupracuje například na tvorbě jakéhokoli textového obsahu, vizuálních konceptů, prvotních myšlenek, sběru informací, rešerší a spoustě dalšího. Svůj pracovní čas pak můžete věnovat jiným činnostem a práci na dalších projektech. O výkon se stará 8jádrový procesor Intel Core Ultra 7 258V, který ve spojení s 32GB RAM DDR5 plynule rozjede veškerý náročný software a bez zpoždění reaguje při vysoké výpočetní zátěži i nekompromisním multitaskingu.






Počítač HP OmniStudio X 27 v provedení monitoru si zakládá rovněž na kvalitní podání obrazu. Ultra jemný 4K displej s úhlopříčkou 27" poskytuje velký prostor pro práci s aplikacemi, tabulkami nebo textovými dokumenty ve více oknech najednou. Obraz je jasný, ostrý a vykreslený v živých barvách díky 99% pokrytí barevné palety sRGB. Další výbava zahrnuje výsuvnou 5Mpx IR webkameru, která zajistí jasné hovory i potřebné bezpečí. Zabudované reproduktory s technologií Poly Studio produkují silné a vyladěné audio.

Výkonný all-in-one počítač s procesorem Intel Core Ultra a umělou inteligencí.
Představujeme prémiový 27" all-in-one počítač HP OmniStudio X navržený pro maximální produktivitu s podporou umělé inteligence. Srdcem systému je procesor Intel® Core™ Ultra 7 258V s výkonnou jednotkou NPU (Neural Processing Unit) dosahující až 47 TOPS, která zajišťuje plynulý chod AI aplikací a zrychluje multitasking.
Vychutnejte si 4K Ultra HD displej s antireflexní úpravou a 99% pokrytím barevného prostoru sRGB, který zobrazí každý detail v dokonalé ostrosti. Systém doplňuje 32 GB paměti LPDDR5x, 2TB SSD úložiště a 5Mpx infračervená kamera s efekty Windows Studio pro profesionální videokonference.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 258V (až 4,8 GHz, 12 MB mezipaměti, 8 jader)
Operační systém: Windows 11 Pro (64bit)
Operační paměť: 32 GB LPDDR5x 8533 MHz (integrovaná)
Úložiště: 2 TB M.2 PCIe NVMe SSD
Displej: 27" 4K Ultra HD (3840 × 2160), IPS, antireflexní, 350 nitů, 99 % sRGB
Grafika: Intel Arc 140V
Zvuk: Poly Studio, 2× reproduktor 5 W
Kamera: 5Mpx infračervená s podporou Windows Hello
Konektivita: Wi-Fi 7, Bluetooth 5.4, Ethernet 2.5GbE
Porty: 1× USB-C (20 Gb/s), 1× USB-C (10 Gb/s), 4× USB (10 Gb/s), RJ-45, audio
Rozměry: 61,24 × 53,71 × 20 cm
Hmotnost: 8,4 kg
Příslušenství: klávesnice a myš HP 710 USB
| Značka | |
| Upřesnění typu : | All in one |
| Výrobce : | HP |
| AI | |
| AI podpora : | ano |
| AI výbava : | Copilot klávesa |
| AI výbava : | AI čip (NPU) |
| Copilot+ PC : | ano |
| NPU : | Intel® AI Boost |
| Výkon NPU (TOPs) : | 47 |
| Procesor | |
| Procesor : | Intel |
| Typ procesoru : | Intel® Core™ Ultra 7 |
| Model procesoru : | 258V |
| Frekvence procesoru (GHz) : | 2,2 |
| Max. frekvence procesoru (GHz) : | 4,8 |
| Patice procesoru : | integrovaný procesor |
| Počet jader procesoru : | 8 |
| TDP (W) : | 17 |
| Operační paměť | |
| Frekvence pamětí (MHz) : | 8533 |
| Kapacita paměti RAM (GB) : | 32 |
| Set pamětí : | 2× 16 GB |
| Typ operační paměti : | DDR5 |
| Čipová sada | |
| Čipová sada : | Intel SoC |
| Grafická karta | |
| Grafický čip : | Intel Arc 140V |
| Typ grafické karty : | integrovaná |
| Typ grafické paměti : | integrovaná |
| Systémový disk | |
| Formát - Systémový disk : | M.2 |
| Technologie SSD : | ano |
| Velikost disku (GB) : | 2000 |
| Displej a zobrazení | |
| Dotykový displej : | ne |
| Jas (cd/m2) : | 350 |
| Poměr stran : | 16 : 9 |
| Povrch displeje : | matný |
| Rozlišení (bodů) : | 3840 × 2160 |
| Typ panelu : | IPS |
| Úhlopříčka (palce) : | 27 |
| Zobrazovací frekvence (Hz) : | 60 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory – typ : | stereo |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Vestavěný mikrofon – typ : | stereo |
| Vestavěný mikrofon : | ano |
| Kamera | |
| Rozlišení přední kamery (Mpx) : | 5,0 |
| Webkamera přední : | ano |
| Reproduktory | |
| Výkon reproduktorů celkový (W) : | 10 |
| Komunikace | |
| Bluetooth : | ano |
| Bluetooth, specifikace : | 5.4 |
| LAN : | ano |
| LAN, specifikace : | 2,5 Gb/s |
| Wi-Fi : | ano |
| Wi-Fi, specifikace : | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be |
| Vstupy a výstupy | |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet) : | 1 |
| HDMI (počet) : | 2 |
| RJ-45 (počet) : | 1 |
| USB 3.1 přední (počet) : | 2 |
| USB 3.1 zadní (počet) : | 2 |
| USB Typ C (počet) : | 2 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet : | ne |
| Skříň | |
| Provedení PC skříně : | All-in-One |
| Napájení | |
| Max. výkon zdroje (W) : | 180 |
| Operační systém | |
| Instalovaný operační systém : | Windows 11 Pro |
| Operační systém : | ano |
| Podpora | |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready) : | ne |
| Zabezpečení | |
| Čtečka čipových karet : | ne |
| Slot pro bezpečnostní zámek : | ne |
| Zabezpečení otiskem prstu : | ne |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | stříbrná |
| Hmotnost (kg) : | 8.4 |
| Rozměry : | 612,4 × 537,1 × 200 mm |
| Podstavec a uchycení | |
| VESA uchycení : | ne |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 24 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 24 |
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0172
Kód: SWAEST0173
Kód: CSCL2900
Kód: PRIHP1039
Kód: PRIHP1037
Kód: PRIHP1106
Kód: PRIHP1035
Kód: PRIHP0983
Kód: PRIHP1031
Kód: PRIHP0984
Kód: PRIHP0986
Kód: PRIHP0985
Kód: PRIHP0913
Kód: PRIHP1038
Kód: PRIHP0976
Kód: PRIHP1036
Kód: PRIHP1111
Kód: PRIHP1107
Kód: PRIHP1048
Kód: PRIHP0975
Kód: PRIHP1030
Kód: PRIHP00016
Kód: PRIHP1053
Kód: PRIHP0972
Kód: PRIHP1055
Kód: PRIHP0083
Kód: PRIHP00004
Kód: PRIHP0406
Kód: PRIHP0088
Kód: PRIHP00006
Kód: PRIHP00011
Kód: PRIHP0971
Kód: PRIHP1056
Kód: PRIHP1052
Kód: PRIHP1046
Kód: PRIHP1054
Kód: PRIHP0973
Kód: PRIHP1050
Kód: PRIHP00007
Kód: PRIHP0073
Kód: PRIHP0176
Kód: PRIHP0965
Kód: PRIHP0175
Kód: PRIHP0087
Kód: PRIHP0085
Kód: PRIHP00019
Kód: PRIHP0086
Kód: PRIHP0720
Kód: PRIHP0084
Kód: PRIHP0745
Kód: PRIHP0177
Kód: PRIHP00012
Kód: PRIHP0909
Kód: PRIHP00013
Kód: PRIHP1029
Kód: PRIHP1049
Kód: PRIHP1081
Kód: UPSE1225
Kód: UPSE1219
Kód: POLY0027
Kód: POLY0041
Kód: POLY0035
Kód: POLY0020
Kód: POLY0038
Kód: POLY0036
Kód: POLY0044
Kód: POLY0039
Kód: POLY0034
Kód: POLY0031
Kód: POLY0009
Kód: POLY0015
Kód: POLY0029
Kód: POLY0030
Kód: POLY0010
Kód: POLY0028
Kód: POLY0017
Kód: POLY0033
Kód: POLY0025
Kód: POLY0016
Kód: POLY0023
Kód: POLY0006
Kód: POLY0026
Kód: POLY0022
Kód: POLY0024
Kód: POLY0013
Kód: POLY0008
Kód: POLY0005
Kód: POLY0012
Kód: PRIHP0922
Kód: POLY0002
Kód: MIKG30557
Kód: NOTLP112
Kód: MIKD1280
Kód: POLY0045
Kód: SSDSAN1100
Kód: SSDADT1336
Kód: SSDKGS1172
Kód: SSDKGS1162
Kód: POLY0042
Kód: POLY0043
Kód: MOPSWI1791
Kód: KABPMC1020
Kód: KABOEM0081
Kód: POLY0021
Kód: POLY0019
Kód: PCD187250