Neznámá dostupnost
Výkonná pracovní stanice HP Z2 G9 v provedení skříně Tower, která je navržena pro náročnou a profesionální činnost. Procesor Intel Core i9 čtrnácté generace přináší spolehlivý výkon pro provoz moderního software, aplikací pro 3D modelování, CAD a další velké projekty.
Ve spojení s velkokapacitní 32GB RAM typu DDR5 podporuje bleskovou odezvu i při vysoké provozní zátěži a mimořádně náročném multitaskingu. Díky tomu je stolní počítač HP Z2 G9 Tower vhodný pro potřeby inženýrů nebo architektů. Na své si přijdou také kreativní a další tvůrčí profese.
Díky dedikované grafické kartě NVIDIA GeForce RTX 4080 Super tento model zvládne enormně náročné práce s grafikou a dalším vizuálním softwarem. Uplatní se při editaci a vlastní digitální tvorbě. Další předností je také úložiště, které obsahuje SSD jednotku s kapacitou 2 TB. To čítá obří prostor pro ukládání dat, ať už se jedná o pracovní programy, projekty nebo multimédia ve vysokém rozlišení.
Profesionální pracovní stanice s výkonným procesorem Intel Core i9-14900K a špičkovou grafikou NVIDIA GeForce RTX 4080 Super.
HP Z2 G9 Tower představuje kompaktní, ale výkonnou pracovní stanice určenou pro náročné profesionální aplikace. Vybavena 24jádrovým procesorem Intel Core i9-14900K s maximální frekvencí až 6,0 GHz a velkorysou 64GB DDR5 pamětí na frekvenci 4800 MT/s poskytuje dostatečný výkon pro složité výpočty, 3D modelování a kreativní práci.
Grafická karta NVIDIA GeForce RTX 4080 Super s 16GB GDDR6X pamětí zajišťuje špičkový výkon v oblasti renderování, vizualizace a práce s vysokým rozlišením. Rychlé 2TB M.2 SSD úložiště PCIe 4x4 NVMe garantuje bleskurychlé načítání aplikací a souborů. Systém běží na operačním systému Windows 11 Pro.
Rozšiřitelnost a konektivita
Pracovní stanice nabízí vynikající možnosti rozšíření s jedním PCIe 5.0 x16 slotem, dvěma PCIe 3.0 x4 sloty a jedním PCIe 3.0 x1 slotem. Pro úložiště jsou k dispozici tři M.2 2280 sloty (1× obsazený) a pozice pro 2,5" a 3,5" disky.
Profesionální výbava
V balení naleznete USB klávesnici HP 125 a USB myš HP 128. Integrovaná zvuková karta Realtek ALC3205 s interním 2W reproduktorem a síťová karta Intel I219LM poskytují kompletní základní vybavení.
Napájení a účinnost
Výkonný 700W zdroj s účinností až 92 % zajišťuje spolehlivé napájení všech komponentů i při maximálním zatížení systému.
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Procesor: Intel® Core™ i9-14900K (až 6,0 GHz, 36 MB cache, 24 jader)
Čipová sada: Intel® W680
Operační paměť: 64 GB DDR5 4800 MT/s (2 × 32 GB)
Úložiště: 2 TB M.2 SSD PCIe 4×4 NVMe TLC
Grafická karta: NVIDIA GeForce RTX 4080 Super 16 GB GDDR6X
Síťové rozhraní: Intel® I219LM 10/100/1000
Operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
Rozměry: 385 × 356 × 169 mm
Hmotnost: 7,2 kg
Zdroj: 700 W s účinností až 92 %
| Značka | |
| Upřesnění typu : | Počítač |
| Výrobce : | HP |
| AI | |
| AI podpora : | ne |
| Procesor | |
| Procesor : | Intel |
| Typ procesoru : | Intel® Core™ i9 |
| Model procesoru : | 14900K |
| Frekvence procesoru (GHz) : | 3,2 |
| Max. frekvence procesoru (GHz) : | 6,0 |
| Patice procesoru : | 1700 |
| Počet jader procesoru : | 24 |
| TDP (W) : | 125 |
| Operační paměť | |
| Frekvence pamětí (MHz) : | 4800 |
| Kapacita paměti RAM (GB) : | 64 |
| Počet paměťových slotů : | 4 |
| Počet volných paměťových slotů : | 2 |
| Set pamětí : | 2× 32 GB |
| Typ operační paměti : | DDR5 |
| Čipová sada | |
| Čipová sada : | Intel W680 |
| Grafická karta | |
| Grafická karta : | NVIDIA |
| Grafický čip : | NVIDIA GeForce RTX 4080 SUPER |
| Typ grafické karty : | dedikovaná |
| Typ grafické paměti : | GDDR6X |
| Velikost grafické paměti (GB) : | 16 |
| Systémový disk | |
| Formát - Systémový disk : | M.2 |
| Rozhraní : | PCIe 4.0 NVMe (Gen4) |
| Technologie SSD : | ano |
| Velikost disku (GB) : | 2000 |
| Multimédia | |
| Integrovaný tuner : | ne |
| Vestavěné reproduktory – typ : | mono |
| Vestavěné reproduktory : | ano |
| Vestavěný mikrofon : | ne |
| Reproduktory | |
| Výkon reproduktorů celkový (W) : | 2 |
| Komunikace | |
| Bluetooth : | ne |
| LAN : | ano |
| LAN, specifikace : | Gigabit |
| Wi-Fi : | ne |
| Vstupy a výstupy | |
| Analogový vstup/výstup zvuku (počet) : | 2 |
| DisplayPort (počet) : | 3 |
| HDMI (počet) : | 1 |
| RJ-45 (počet) : | 1 |
| Sluchátkový výstup (počet) : | 1 |
| USB 2.0 zadní (počet) : | 3 |
| USB 3.0 zadní (počet) : | 3 |
| USB 3.1 přední (počet) : | 4 |
| USB Typ C (počet) : | 1 |
| Čtečka karet | |
| Čtečka paměťových karet : | ne |
| Sběrnice | |
| PCI Express X1 (počet) : | 1 |
| PCI Express X16 (počet) : | 1 |
| PCI Express X4 (počet) : | 2 |
| Sloty | |
| 5,25" externí pozice : | 1 |
| Skříň | |
| Provedení PC skříně : | Mini tower |
| Napájení | |
| Výkon zdroje (W) : | 700 |
| Operační systém | |
| Instalovaný operační systém : | Windows 11 Pro |
| Operační systém : | ano |
| Podpora | |
| Vhodné pro virtuální realitu (VR Ready) : | ano |
| Zabezpečení | |
| Čtečka čipových karet : | ne |
| Slot pro bezpečnostní zámek : | ano |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva : | černá |
| Hmotnost (kg) : | 7.2 |
| Rozměry : | 385 × 356 × 169 mm |
| Podstavec a uchycení | |
| VESA uchycení : | ne |
| Záruka | |
| Délka záruky (měsíce) : | 36 |
| Délka záruky IČO (měsíce) : | 36 |
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: SWRAVG0870
Kód: SWAEST0171
Kód: SWRAVG170
Kód: SWAEST0173
Kód: SWRAVG169
Kód: SWRAVG171
Kód: SWAEST0172
Kód: PCD187120