Solarix VH-D2-44-44
Vyvazovací háček, 44×44mm, způsob upevnění D2, pozinkovaná ocel, sada 5ks
Po objednání za 3 dny
Kód: SPPSOL1029 PN: 86033033 Záruka: 24 měs.
Výrobce: SOLARIX
 (Intelek LTD)
Ericha Roučky 1291/4, 627 00 Brno, Česká republika
info@solarix.info
www.solarix.info
Poslat známému
Solarix VH-D2-44-44
Háček VH-D2-44-44 od značky Solarix je určen pro přehledné uspořádání a vedení kabeláže v rozvaděčových skříních. Vyznačuje se horizontálním způsobem upevnění D2, který umožňuje optimální vedení kabelových svazků. Velikost oka 44 × 44 mm poskytuje dostatečný prostor pro vedení standardních kabelových svazků.
  • Velikost oka 44 × 44 mm pro standardní kabelové svazky
  • Horizontální způsob upevnění D2 pro optimální vedení kabeláže
  • Materiál z pozinkované oceli odolný proti korozi
  • Rozteč upevňovacích otvorů průměr 6,5 mm, šířka 23,8–31,8 mm
  • Dodává se v sadách po 5 kusech včetně montážního příslušenství
  • Kompaktní rozměry montážní desky 43 × 27,8 × 1,5 mm
ZÁKLADNÍ SPECIFIKACE
Typ produktu: vyvazovací háček
Velikost oka: 44 × 44 mm
Způsob upevnění: D2 (horizontální)
Materiál: pozinkovaná ocel
Průměr oka: 4 mm
Rozměry montážní desky: 43 × 27,8 × 1,5 mm